این روزها به هر دلیلی، مردم  بیشتر از گذشته به دنبال کسب مهارت هستند به خصوص که دنیای آموزش های مجازی در حال گسترش است و این امکان را برای کاربران اینترتی فراهم میکند که در هر مکانی تنها با در دست داشتن یک کامپیوتر،لپ تاپ ،تبلت یا حتی گوشی همراه و دسترسی به اینترنت بتوانند به بهترین شکل مهارت مورد نظر خود را آموزش ببینند.

این نوع آموزش دارای مزیت های زیادی است ،این روزها شهر تهران به شدت با ترافیک و آلودگی هوا درگیر است ،آیا آموزش های مجازی و اینترنتی نمیتوانند کمک جزئی و کوچکی به رفع این مشکل بکنند؟ مطمئناً این روش آموزش میتواند میزان رفت آمدها را کاهش دهد،شاید بگویید مگر چه قدر تاثیر دارد! بهتر است به میزان فکر نکنیم ،اگر هر نفر به تنهایی به چگونگی و تاثیر آن فکر کند مطمئناً شاهد تغییراتی خواهیم بود.
دیگر فایده آموزش به صورت مجازی و از راه دور،صرف جویی در وقت و هزینه است که بیش از هر چیز دیگر ارزش دارد.

درسنامه

مدتی است با سایتی به نام درسنامه آشنا شده ام ،که تنها با ارسال مطالب آموزشی مرتبط با واحد آموزشی مورد نظر شما در قالب ایمیل و بدون مراجعه به وبسایت درسنامه ،یک سیستم آموزشی ساده و رایگان را ارائه میدهد.دروس این سایت طبق زمانبندی ارسال و طبق زمانبندی مورد آزمون قرار میگیرند(آزمون ها نیز به صورت ایمیل برای شما ارسال می شوند)،در آخر هر دوره پس از گذراندن آزمون ها شما مدرکی دریافت خواهید کرد که بسته به واحد آموزشی انتخابی شما دارای اعتبار هستند.این وبسایت دارای دو نوع مدرک است ،مدرک عادی ،که رایگان است و نزد سایت درسنامه دارای اعتبار است.مدرک بین الملل ،که  توسط موسسه ی مدیریت در بریتانیا صادر میشود و کاربر باید هزینه ای را پرداخت کند.

 

(۱۰۳۹)