مطمئناً ،روزهایی هستند که شما مجبورید کارهایتان را ازمحل کار به خانه بیاورید،این کار را میتوان نشانه خوبی در نظر گرفت،چراکه این نشان میدهد در محل کار وظایف بیشتری نسبت به دیگرکارمندان به شما داده شده است.اگرچه میتوان این گونه هم در نظر گرفت که شما قادر به اتمام وظایفی که از شما انتظار میرود نیستید پس مجبورید در منزل کار بیشتری انجام دهید.

امیدوارم شما در موقعیت اول قرارداشته باشید.به هرحال ،درصورت بالا بودن حجم کارها شما نیاز به یک میز لپ تاپ راحت دارید نه میزکامپیوترهای معمولی،مسلماً شما تمام روزتان را پشت میزهای اداره گذرانده اید پس بد نیست نگاهی به این محصول جدید بیندازیم.

این میز لپ تاپ زیبا ،ترکیبی از سلیقه وکارآیی است همچنین استفاده کامپیوترهای قابل حمل را آسان تر و لذت بخش تر می کند.این میز از چوب راش ومیله های فلزی از جنس ساتن ساخته شده است.طراحی ارگونومیک و ساده ،آرامش مطلوبی را فراهم میکند.

از نظر من این محصول زیبا وکمجا ،همچنین کارآمد است و اگر در ایران به مرحله عرضه برسد حتماً یکی از خریداران هستم زیرا به راحتی قابل استفاده روی مبل راحتی،روی تخت ویا هرجای دیگر درمنزل که در آنجا از کارکردن لذت می برم ،است.

منبع:Lifehack

(۱۸۲۱)